Nico Steenbeekgroep IJsselstein

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home Seinlamp 23 februari 2021

23 februari 2021

E-mailadres Afdrukken PDF


Nummer: 8 Jaargang: 36 Datum: 23 februari 2021
Nico Steenbeek Groep
Panoven 10 3401 RA IJsselstein
Postbus 347 3400 AH IJsselstein
Tel.: (030)6876722
Website: https://nsgscouting.nl
Twitter: @NicoSteenbeekgr

Hallo Bevers,

Afgelopen zaterdag hebben we volop genoten van het lekkere weer. Er zijn mooie krijttekeningen gemaakt, we speelden levend steen-papier-schaar en deden staartenjacht.
Aankomende zaterdag gaan we ook weer lekker buiten spelen, maar volgens het weerbericht wordt het wel een stuk kouder. Dus trek voldoende warme kleren aan.
Tot zaterdag allemaal, groetjes van de leiding

Afmelden? Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. of telefonisch
Hallo Khaniwarahorde,

Afgelopen zaterdag was het opeens heel erg mooi weer! En daar hebben we van genoten. Aankomende zaterdag lijk het ietsje minder mooi weer te worden, maar nog steeds boven de 10 graden! Houd het weer in de gaten en kleed je er naar. Ook gaan we zaterdag eindelijk Joaquim installeren! Zorg dus ook dat je je complete scoutfit mee hebt. Tot dan!
Groetjes,
Bagheera, Mysa, Oe, Rikki-Tikki-Tavi en Rama

Afmelden? Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. of telefonisch
Hallo Sioniehorde,

Afgelopen zaterdag weer een leuke opkomst gehad met een paar super leuke spellen die jullie bedacht hadden. Wat betreft het spel van Savanya, die houden jullie nog tegoed van ons!
Aankomende zaterdag willen we een start gaan maken aan een nieuw insigne, welke dat is zullen we dan showen aan jullie.
-
Zien we jullie allemaal zaterdag om 14:00 op de boerderij?
-
Hopelijk allemaal tot dan!
-
Groetjes,
Jullie leiding!

Afmelden? Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. of telefonisch
Hallo Scouts,

Hoe was het met de spierpijn???? Wij hebben een paar dagen op de bank gelegen om bij te komen!

Deze zaterdag gaan we de route die we eerder naar Schotland hebben afgelegd verder oppakken. We waren de vorige keer gebleven bij het station St. James en hebben daar in de buurt rondgelopen om leuke winkels te zoeken en hiervan foto's te maken om op Facebook te zetten. Heb je het eerste deel van de hike nog niet gelopen? Kijk dan even op de Facebook van de Scouts, daar staat de routebeschrijving bij bestanden of kijk anders even in de post van 11 november.

Tot zaterdag allemaal, we zien jullie graag allemaal om 14.00 bij Station St. James door op deze link te klikken (https://meet.google.com/usi-kgoa-whk) zodat we samen verder kunnen lopen naar de eindbestemming in Schotland! Zorg voor een goed ingepakte tas (zoek in je zakboekje even op hoe dat eigenlijk moet, en neem niet teveel snoep mee), dan zorgen wij voor de juiste route en mooi weer! Wij hebben er zin in!

Groetjes van jullie leiding.

Afmelden? Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. of telefonisch
Hallo Explorers,

Afgelopen vrijdag zijn we druk bezig geweest met de hashtrack. We hebben veel creatieve opdrachten uitgevoerd en vragen beantwoord en zijn op een mooie 7de plek geëindigd! We hebben al even goed geoefend voor de i-scout game van 6 maart! Deze vrijdag gaan we aan de slag met een quizloze opkomst georganiseerd door Thijmen en Imre. We laten ons verrassen en zien jullie allemaal vrijdagavond.
Groetjes,
de explorerbegeleiding

Afmelden? Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. of telefonisch