Nico Steenbeekgroep IJsselstein

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home Seinlamp 30 juni 2020

30 juni 2020

E-mailadres Afdrukken PDF


Nummer: 26 Jaargang: 36 Datum: 30 juni 2020
Nico Steenbeek Groep
Panoven 10 3401 RA IJsselstein
Postbus 347 3400 AH IJsselstein
Tel.: (030)6876722
Website: https://nsgscouting.nl
Twitter: @NicoSteenbeekgr

Hallo Bevers,

Afgelopen zaterdag hadden we een doldwaze ouder kind opkomst. Jullie zijn druk in de weer geweest met het aanleggen van blote voeten paden, bouwen van hutten in de woonkamer, maken van muziekinstrumenten, foto strips en nog veel meer. De leiding had het maar druk met het bekijken van alle leuke foto en filmpjes.
Aankomende zaterdag is eindelijk het zomerkamp! We gaan met zijn allen een reis maken om de wereld. Het vliegtuig vertrekt rond half twaalf. Dus we verwachten iedereen tussen 10:45-11:15. Exacte aankomsttijd is per kind verschillend en zal nog bekend gemaakt worden via de mail. Zondag komt het vliegtuig weer aan in Nederland tussen 10:45 en 11:15uur.
Woensdagavond om 20:00 hebben we nog een kampvoorlichting via zoom. De link hiervoor is al gedeeld in de ouder app.
Tot zaterdag groetjes van de leiding

Afmelden? Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. of telefonisch
Hallo Khaniwarahorde,

Afgelopen zaterdag hebben we een bijzondere installatie gehad van Bagheera, ook hij is nu wel echt onderdeel van de Khaniwarahorde! Aankomende zaterdag hebben we geen opkomst. Voor die week erna moeten wij nog even kijken hoe het vorm gaat krijgen omdat wij als leiding ook nog de spullen voor het zomerkamp moeten gaan klaarzetten. Mocht je je nog niet officieel hebben opgegeven voor het zomerkamp doe dit dan nog! We hebben natuurlijk zoveel mogelijk welpen mee. Graag zien wij jullie snel weer.
Groetjes,
Bagheera, Oe, Mysa, Hathi, Rikki-tikki-tavi en Rama

Afmelden? Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. of telefonisch
Hallo Sioniehorde,

Afgelopen week was helaas al de laatste opkomst van dit seizoen, de leiding is nog hard bezig aan het zomerkamp wat start op 19 juli (dat is al bijna!!). Als het goed is zijn de meeste van jullie al ingeschreven, zo niet, dan heb je een berichtje van ons gehad! Zorg ervoor dat je zsm ingeschreven bent via SOL, dit is belangrijk voor jullie en ons.
-
Volgende week zal de paklijst gestuurd worden en meer informatie over hoe laat we wie waar verwachten. Nog even geduld dus. Wel willen we jullie alvast vragen als je mee gaat, al je kleding en spullen even te markeren met je naam (door bijv. Tape erop) Dit is om jullie spullen niet kwijt te raken en door elkaar te husselen.
-
Voor nu, tot snel allemaal!
-
Jullie leiding
-
Afmelden? Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. of telefonisch
Hallo Scouts,
-
Wij hebben al heel veel zin in ons zomerkamp-weekend, jullie ook?
Momenteel zijn we druk bezig met de voorbereidingen.
Vergeet je niet voor 6 juli AAN of AF te melden, zodat wij weten wie er meegaan.
Na 6 juli krijgt iedereen die zich heeft aangemeld meer informatie via de mail.
-
Groetjes
Jullie leiding
-
Afmelden? Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. of telefonisch
Hallo Explorers,

Afgelopen vrijdag zijn we actief bezig geweest met water door het lekkere weer. Aankomende zaterdag is het weer tijd voor een online opkomst, deze opkomst wordt georganiseerd door Amber.
Wat we gaan doen horen we zaterdag, zorg ervoor dat je optijd bent.
.
Vergeet niet te oefenen voor de bonte avond van het zomerkamp.
.

Mocht je niet kunnen of willen meld je dan af.

Je kan joinen via discord: https://discord.gg/6dFPBc8


Afmelden? Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. of telefonisch