Nico Steenbeekgroep IJsselstein

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home Seinlamp 26 mei 2020

26 mei 2020

E-mailadres Afdrukken PDF


Nummer: 21 Jaargang: 36 Datum: 26 mei 2020
Nico Steenbeek Groep
Panoven 10 3401 RA IJsselstein
Postbus 347 3400 AH IJsselstein
Tel.: (030)6876722
Website: https://nsgscouting.nl
Twitter: @NicoSteenbeekgr

Hallo Bevers,

Afgelopen zaterdag zijn we begonnen met de Steven Stroom insigne. Jullie hebben je kompas kennis wat opgefrist, papieren vliegtuigjes geworpen en een echte bever dan gebouwd.
Aankomende zaterdag kunnen we niet op de boerderij terecht. We hebben waarschijnlijk wel een digitale opkomst. Houd hiervoor de app in de gaten.
Groetjes van de leiding

Afmelden? Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. of telefonisch
Hallo Khaniwarahorde,

Aankomende zaterdag mogen we weer! We hebben weer een gewone opkomst van 10:00 tot 12:00. Denk aan de regels en afspraken van de groep. Kom dus via de Wenteltrap naar de scouting, en denk aan de afstand tot de leiding. Jullie verzamelen in de kampvuurkuil en de ouders mogen niet mee het terrein op. Graag tot zaterdag!
Groetjes,
Hathi, Mysa, Oe, Bagheera, Rikki-Tikki-Tavi en Rama
Afmelden? Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. of telefonisch
Hallo Sioniehorde,

Aankomende zaterdag gaan we weer gezellig opkomst draaien!
We verzamelen zoals bekend bij jullie om 14:00 in de kampvuurkuil. Kom via de Wenteltrap, en laat je ouders daar achter! ;)
Vergeet niet je eigen drinken mee te nemen, en dat jullie nog steeds 1,5M afstand van de leiding moeten houden...
-
Verder draaien we gewoon weer twee uur, dus van 14:00 tot 16:00!
-
Zien we jullie allemaal zaterdag?
-
Groetjes,
Jullie Sionieleiding

Afmelden? Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. of telefonisch
Hallo Scouts,
-

Laten we beginnen met groot nieuws. Wij gaan weer beginnen met echte opkomsten! Dit zal vanaf zaterdag 6 juni om de week zijn op de normale opkomsttijden. Weten jullie die nog? Zo niet, hierbij. Wij zien jullie graag om 14:00 op de boerderij. Hoe en waar op de boerderij lezen jullie volgende week in de seinlamp. Lees deze goed door!

-

Wij zullen rekening houden met alle maatregelen van de RIVM wat zal betekenen dat we anderhalve meter opkomsten gaan doen. Wij zijn nu heel druk bezig om leuke opkomsten te verzinnen. Heb jij nog een idee laat het weten aan ons, dan gaan we kijken hoe we dat gaan doen.

-

Afgelopen week hebben jullie ook allemaal een mail gehad over discord. Dit is het programma wat jullie kunnen gebruiken om met elkaar aan het kookboekje te werken. Misschien gaan we in de toekomst ook hier opkomsten met jullie delen. Mochten jij/je ouders deze mail niet gehad hebben, laat het weten dan sturen we de mail nog een keer op en kunnen we kijken of wij het juiste e-mailadres hebben.

-

De opdrachten voor de ikscoutthuis insigne blijven hetzelfde. Kijk hiervoor in de vorige seinlamp. Je kan er nog steeds aan werken en je insigne verdienen. Je hoeft maar drie opdrachten te voltooien om het insigne te halen.

-

Hierbij een zin die we al twee maanden willen zeggen. We zien jullie graag op zaterdag 6 juni op de boerderij, waar horen jullie volgende week.

-

Groetjes,

Jullie lieve scoutsleiding.

-

Afmelden? Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. of telefonisch
Hallo Explorers,

Afgelopen vrijdag hebben jullie weer goed de hersens laten kraken om te winnen met je team. Eerst hebben we online verstoppertje gedaan en daarna zijn jullie hard aan de slag geweest om een moord op te lossen in de Vlaamse Ardennen. Aankomende opkomst hebben we weer op zaterdag opkomst van 13.00 uur tot 16.00 uur. De opkomst wordt georganiseerd door Amber en Roy.
Daarnaast hebben we in de stille explorerapp een berichtje gestuurd over de anjeractie. Vergeet niet dit bericht door te sturen om wat geld bij te verdienen voor het zomerkamp (of de activiteiten), want de gehele opbrengst gaat naar ons!
je kan joinen via discord: https://discord.gg/6dFPBc8
Mocht je niet kunnen of willen meld je dan af.
Tot zaterdag,
Groetjes de begeleiding.

Afmelden? Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. of telefonisch