Nico Steenbeekgroep IJsselstein

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home Seinlamp 11 februari 2020

11 februari 2020

E-mailadres Afdrukken PDF


Nummer: 6 Jaargang: 36 Datum: 11 februari 2020
Nico Steenbeek Groep
Panoven 10 3401 RA IJsselstein
Postbus 347 3400 AH IJsselstein
Tel.: (030)6876722
Website: https://nsgscouting.nl
Twitter: @NicoSteenbeekgr

Hallo Bevers,

Afgelopen zaterdag hebben jullie veel geleerd over vuur. We hebben besproken wat je nodig hebt om vuur te maken en wat proefjes gedaan met een waxinelichtje. Als klap op de vuurpijl hebben we ook nog een lekker broodje boven het kampvuur gebakken.
Aankomende zaterdag gaan we starten met de Noa insigne. Van Noa leer je veel over jezelf maar ook over andere mensen.
Hopelijk zien we jullie allemaal zaterdag! Hieronder vinden jullie nog een lijstje met belangrijke data. Zet vooral het lente kamp vast in de agenda.
Groetjes van de leiding
Belangrijke data
22 februari Carnaval (opkomst gaat gewoon door)
14 maart Lente kamp (meer info volgt nog)
21 maart Overvliegopkomst
4 april Duinenmars
18 apr: geen opkomst ivm leiding weekend

20 september Regio dag ivm jubileum

Afmelden? Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. of telefonisch
Hallo Khaniwarahorde,

Het was natuurlijk afgelopen zaterdag hartstikke leuk om van alles en nog wat boven het kampvuur klaar te maken... En jullie hebben je keurig gedragen in de supermarkt tijdens het kopen van de ingredienten! We gaan zeker nog een andere keer verder met het insigne koken. Volgende zaterdag gaan we weer een normale opkomst draaien van 10 tot 12 uur op de boerderij met allerlei leuke spelletjes en misschien nog iets moois maken... We hebben er nu al zin in om jullie weer te zien,
Groetjes van de khaniwara-leiding en tot zaterdag,
Oe, Mysa, Lex, Rikki-Tikki-Tavi, Rama en Hathi

Afmelden? Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. of telefonisch
Hallo Sioniehorde,

Afgelopen vrijdag hebben we het insigne IK afgesloten en aankomende zaterdag gaan we weer een leuke opkomst bordevol leuke dingen doen! Zorg dus dat je weer op tijd er bij bent van 14:00 tot 16:00.
-
Vergeet onderstaande nog niet!
- 22 Februari: Geen opkomst!!
- 29 t/m 1 Maart: Winterkamp! ( Aanmelden!! )
-
Groet,
-
Jullie leiding
-
Afmelden? Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. of telefonisch
Hallo spelbedenkende Scouts,

Afgelopen zaterdag hebben jullie leuke, nieuwe spellen bedacht die we in de toekomst vaker kunnen spelen. Uiteindelijk hebben de meiden het insigne verdiend, maar niet getreurd jullie krijgen nog een kans.
-
Deze zaterdag gaan we weer een leuke normale opkomst hebben van 14:00-16:00. 1 opgeladen telefoon per patrouille kan handig zijn! Vergeet niet dat we om 14:00 openen. Kom op tijd met compleet uniform anders krijg je een streepje.
Groetjes,
Jullie lieve scoutsleiding.
-

BELANGRIJKE DATA:

22 feb: Geen opkomst ivm carnaval

13-14 mrt: APL en PL kamp. 14 mrt voor de andere leden opkomst van 14:00-17:00

3 t/m 5 apr: Duinenmars KAMP

18 apr: geen opkomst ivm leiding weekend

12 September 20_UP challenge!!! (geef je hier alvast voor op!!)Afmelden? Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. of telefonisch
Hallo Explorers,

Afgelopen vrijdag zijn we druk bezig geweest met het plannen. Er staan nog maar een paar opkomsten open. Dus voor degene die niet aanwezig waren; neem vooral ideeën mee zodat de laatste opkomsten ook nog gevuld kunnen worden! Aankomende week hebben we op zaterdag op de gewone tijden opkomst. We hebben een evenement staan: de Hashtrack. Hierbij krijgen we via het internet opdrachten opgestuurd die we moeten doen en een foto van moeten maken, dus neem je creativiteit mee!
Planning komende tijd:
vrijdag 21 feb | De Kluis georganiseerd door Arendo en Danique
zaterdag 29 feb | Taartenbak wedstrijd georganiseerd door Jennie, Milou en Lianne
zaterdag 7 mrt | I-scout game (zoek even op op internet) van 17.00 tot 00.00 Laat even weten of je erbij bent
Vrijdag 13 mrt  | ???
Belangrijk: Geef even door of je erbij bent met de regiodag van vrijdag 27 tot zaterdag 28 maart. Je kan je opgeven voor alleen de vrijdagavond (2euro) of de vrijdag en zaterdag (4euro). Dit willen we uiterlijk vrijdag weten.
Groeten de begeleiding!
Afmelden? Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. of telefonisch