Nico Steenbeekgroep IJsselstein

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home Seinlamp 31 december 2019

31 december 2019

E-mailadres Afdrukken PDF


Nummer: 52 Jaargang: 35 Datum: 31 december 2019
Nico Steenbeek Groep
Panoven 10 3401 RA IJsselstein
Postbus 347 3400 AH IJsselstein
Tel.: (030)6876722
Website: https://nsgscouting.nl
Twitter: @NicoSteenbeekgr

Hallo Bevers,

Het jaar is bijna ten einde. Maar niet getreurd, ook volgend jaar gaan we allemaal leuke dingen doen. Daarmee beginnen we zaterdag. Dan houden we een heuse beverbios op de boerderij. De opkomst is gewoon van tien tot twaalf. We hopen jullie allemaal te zien.
Zet 25 januari vast in je agenda. Dan hebben we een vriendjes en vriendinnetjes opkomst. Je mag dan twee vriendjes of vriendinnetjes uitnodigen om mee te komen naar scouting. Meer info hierover volgt nog.
Groetjes van de leiding

Afmelden? Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. of telefonisch
Hallo Khaniwarahorde,

Het is alweer de laatste Seinlamp van het jaar. En wat een geweldig jaar was het. We hebben veel leuke dingen gedaan en zijn soms ook de Seinlamp vegeten in te vullen... Oeps! Gelukkig hebben we de  altijd oplettende Sionieleiding dan die ze nu ook wéér helpt omdat het even ontschoten was! ;)
-
Aankomende zaterdag is het dan ook weer tijd voor de jaarlijkse schaats opkomst. We verzamelen om 12:00 op de boerderij. We zullen dan naar Utrecht Vechtse Banen gaan. Schaatsen zijn daar te huur als je die zelf niet hebt. Zorg wel dat je dan even €10 mee neemt ( contant ). We zullen rond 16:00 weer terug zijn op de boerderij.
-
Groet,
De leukste welpengroep die de Khaniwara even helpt met de Seinlamp invullen.
( De Sionie natuurlijk )

Afmelden? Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. of telefonisch
Hallo Sioniehorde,

Het is alweer de laatste Seinlamp van het jaar. En wat een geweldig jaar was het voor de Sionie. We hebben veel nieuwe leden en we hebben er ook een paar over laten vliegen naar de scouts. Vanavond gaan we 2019 uit knallen en 2020 in!
Aankomende zaterdag is het dan ook weer tijd voor de jaarlijkse schaats opkomst. We verzamelen om 12:00 op de boerderij. We zullen dan naar Utrecht Vechtse Banen gaan. Schaatsen zijn daar te huur als je die zelf niet hebt. Zorg wel dat je dan even €10 mee neemt ( contant ). We zullen rond 16:00 weer terug zijn op de boerderij.
-
Zien we jullie aankomende zaterdag?
PS: Als je ouders kunnen rijden en mee willen schaatsen dan mag dat!
Zeker als fijn als ze kunnen rijden! :)
-
Tot dan!
-
Jullie leiding,
-
Afmelden?  Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. of telefonisch


Hallo Scouts,
-
Gelukkig nieuwjaar allemaal!!! Hopelijk hebben jullie heerlijk genoten van de oliebollen en appelflappen van de scouting en hebben jullie een knallend oud en nieuw gehad.
-
Zaterdag hebben we de eerste opkomst van het nieuwe jaar en zoals al eerder aangekondigd gaan we gezellig bowlen.
-
We verwachten iedereen die zich heeft aangemeld bij ons om 14.00 bij Bison Bowling Maarssen, bisonspoor 2023
Aanmelden kon tot 29 december, ivm het boeken van de banen.
-
Wees op tijd, zodat we voldoende tijd hebben om de schoenen te halen. We bowlen tot 16.00u. Dan kun je weer worden opgehaald.
-
Tot zaterdag
-
Groetjes
De scoutsleiding


Afmelden? Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. of telefonisch
Hallo Explorers,

Afgelopen dagen was er weer een groot aantal explorers die hielpen met de oliebollenactie. Super fijn en wat hebben we weer veel verkocht en bezorgd. Zaterdag is de eerste opkomst van het nieuwe jaar, maar vanavond eerst nog even het nieuwe jaar inluiden. Gelukkig nieuwjaar allemaal! Zaterdag hebben we gewoon opkomst van 13.00 tot 16.00 uur en we gaan schaatsen in Utrecht. Graag je opgeven voor donderdagavond i.v.m. het regelen van genoeg auto's en zodat we weten met hoeveel man we zijn. Neem je eigen schaatsen mee of neem contant geld mee om schaatsen te huren. Vergeet ook niet je handschoenen mee te nemen, want zonder mag je de schaatsbaan niet op.
Planning komende tijd:
10 Jan: ??? Door Amber en Josefien
18 jan: uitgebreid spel georganiseerd door Danique en Frederique
24 jan: kampvuuravond georganiseerd door Aron, Thijmen en Anaïs
1 feb: gamedag georganiseerd door Jef en Arendo  (tot 00.00 uur)

Afmelden? Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. of telefonisch