Nico Steenbeekgroep IJsselstein

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home Seinlamp 17 september 2019

17 september 2019

E-mailadres Afdrukken PDF


Nummer: 37 Jaargang: 35 Datum: 17 september 2019
Nico Steenbeek Groep
Panoven 10 3401 RA IJsselstein
Postbus 347 3400 AH IJsselstein
Tel.: (030)6876722
Website: https://nsgscouting.nl
Twitter: @NicoSteenbeekgr

Hallo Bevers,

Wat een leuke foto’s zijn er toch gemaakt tijdens het zomerkamp. Wil je ze hebben voor thuis? Neem dan een USB stick nee voor prof plof. Met de verzamelde hazelnoten gaan we binnenkort iets lekkers maken.
Aankomende zaterdag beginnen we met de Rebbel insigne. Rebbel vind onder andere iets doen voor anderen erg belangrijk. Daarom gaan we zaterdag meedoen aan de wereld schoonmaak dag. Dit doen we door het opruimen van zwerfafval in de wijken rond de boerderij.
Heb je tuinhandschoentjes en/ofeen veiligheidshestje neem deze dan mee.
Thijs, Cas, Ruben en Maarten mogen zich om 10:00 uur melden bij de welpen.
Groetjes van de leiding

Afmelden? Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. of telefonisch
Hallo Khaniwarahorde,
Wat een dolle pret met die foto's van het zomerkamp. Hopelijk gaan jullie allemaal weer mee volgend jaar! Altijd de eerste week van de zomervakantie, hopu maar vast vrij! ;).
Aankomende zaterdag beginnen we met het Samen insigne. Daarom gaan we zaterdag meedoen aan de wereld schoonmaak dag. Dit doen we door het opruimen van zwerfafval in de wijken rond de boerderij. Heb je tuinhandschoentjes en/ofeen veiligheidshestje neem deze dan mee. Voor de overvliegende welpen, meld je om 13:45 vast op de boerderij dan kan je vast kennis maken met de nieuwe leiding!
Groetjes,
Hathi, Oe, Mysa, Martijn en Rama
Afmelden? Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. of telefonisch
Hallo Sioniehorde,

Wat een leuke eerste opkomst hebben we achter ons zeg, en een hele leuke terugblik naar ons zomerkamp. Hierbij nog even de link voor de mensen die hem nog willen zien:
facebook.com/groups/357402574343600/ ( als je er nog niet in kan, geef even een seintje )
Aankomende zaterdag gaan we weer een leuke opkomst doen waar je ook nog eens vies bij gaat worden! Trek dus oude kleren en schoenen aan! ( Of gewoon je uniform! ) en neem een setje schone kleren mee ( enkel broek en shirt hoor )
-
Verder verklappen we nog even niets.. behalve onderstaande data's:
- 28/09: opkomst van 12:00 tot 16:00 Natte pad in Haarzuilens, oude kleding aan, kunnen er misschien ouders rijden? ( Geef je op! )
- 19/10 - 11/10 Jota/Joti ( 24 uurskampje met slapen! )
-
Let op: de volgende welpen gaan over naar de scouts om 13:50, zorg dus dat je er op tijd bent!
- Kim Dijkstra
- Daan Gerritsen
- Thomas de Rijk
- Patrick de Haas
- Ruben Boiten
-
Groetjes van jullie lieve leiding
-
Afmelden? Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. of telefonisch
Hallo Scouts,

Het paste net, maar we hebben met zijn allen de foto's kunnen bekijken in het grote leidinghok. Wat een leuke foto's en filmpjes allemaal, wat hebben we toch veel gedaan met zomerkamp. Zaterdag komen er nieuwe scouts vanuit de welpen. Wij hebben een leuk programma in elkaar gezet om elkaar goed te leren kennen.
-
We zien jullie om 13:55 op de scoutszolder, zodat we om 14:00 uur kunnen openen. Tot dan en vergeet niet, te laat is een streepje ;-)
-
Groetjes,
Jullie lieve gekke scoutsleiding

Afmelden? Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. of telefonisch
Hallo Explorers,

Afgelopen week hebben we de foto’s en vlog van het zomerkamp bekeken. Dat was een leuke herinnering aan ons zomerkamp!

Helaas hebben we vorige week ook afscheid genomen van Marloes. Waar we ook nog een aantal leuke foto’s van hebben gezien van de afgelopen jaren waarbij ze explo begeleider was! Gelukkig hebben we vervanging voor Marloes en komt Max ons vanaf dit jaar versterken.

 

Deze week helaas geen opkomst omdat de begeleiding op leiding weekend is. Maar volgende week gaan we beginnen met een teambuilding opkomst zodat iedereen elkaar goed kan leren kennen! Wij hebben er super veel zin in en we hopen dat jullie er ook zo een zin in hebben!

 

Planning aankomende weken:

Zat. 21 sep. | geen opkomst

Vrij. 27 sep. | teambuilding

Zat. 5 okt. | planning maken

Vrij. 11 okt. | opkomst gepland door jullie

Zat. 19 okt. | Jota-Joti

 

Groeten,
De begeleiding

Afmelden? Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. of telefonisch