Nico Steenbeekgroep IJsselstein

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home Seinlamp 10 september 2019

10 september 2019

E-mailadres Afdrukken PDF


Nummer: 36 Jaargang: 35 Datum: 10 september 2019
Nico Steenbeek Groep
Panoven 10 3401 RA IJsselstein
Postbus 347 3400 AH IJsselstein
Tel.: (030)6876722
Website: https://nsgscouting.nl
Twitter: @NicoSteenbeekgr

Hallo Bevers,

Aankomende zaterdag is er eindelijk weer scouting!! Jippie!!! En we beginnen met een terugblik naar het zomerkamp.
We starten net als vorig jaar om 10:00 uur. Om 11:00 uur zullen we starten met het kijken van de foto’s. Ouders zijn hierbij van harte welkom! Om half twaalf zullen Keet Kleur en Rebbel officieel geïnstalleerd worden als leiding van de bevers. Is er nog tijd over dan doen we nog met zijn allen een spelletje (inclusief ouders).
Vanaf 21september zullen de bevers die gaan overvliegen proefdraaien bij de welpen. Zij krijgen persoonlijk bericht hierover.
Dus stof allemaal je uniform af en tot zaterdag.
Groetjes van de leiding
PS heb je nog lotenboekjes thuis neem ze mee

Afmelden? Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. of telefonisch
Hallo Khaniwarahorde,
Aankomende zaterdag gaan we weer! Tijd voor het nieuwe scouting jaar!
We beginnen met terugblikken op het zomerkamp, we gaan dus lekker foto's kijken. Dit doen wij gelijk om 10.00, de ouders zijn natuurlijk van harte welkom! Daarna gaan we nog lekker spelletjes spelen, het eerste spel na de foto's mogen de ouders natuurlijk aan meedoen. Om 12.00 mogen jullie weer worden opgehaald. De welpen die overvliegen naar de scouts zijn nu nog van harte welkom om terug te blikken om het zomerkamp, jullie krijgen snel bericht over het overvliegen.  Wij zien jullie graag allemaal zaterdag om 10.00 in je schone scout-fit.
Groetjes,
Hathi, Mysa, Martijn, Oe en Rama
Afmelden? Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. of telefonisch
Hallo Sioniehorde,
-
Aankomende zaterdag is het weer zo ver, EINDELIJK weer scouting!!
Wij hebben er al enorm veel zin in en hebben weer een ongelofelijke planning voor jullie klaar staan. We kunnen niet wachten al jullie verhalen te horen wat jullie deze vakantie allemaal hebben gedaan.
Om eerst even lekker in de stemming te komen gaan we beginnen om 14:00 met foto's kijken van het Zomerkamp van afgelopen jaar. Baloe heeft haar best weer gedaan op een te gekke film met alle leuke en grappige momenten.
Uiteraard gaan we ook weer lekker veel spelletjes doen, en jullie ouders kunnen gewoon lekker meedoen!
-
Zien we jullie aankomende zaterdag weer allemaal om 14:00? Jullie ouders mogen dus gezellig mee om foto's te kijken en mee te doen met spelletjes!
Oh en vergeet je blouse en das niet, zou zonde zijn als je de eerste opkomst van het seizoen je spullen niet bij je hebt en terug moet om deze te halen toch?
-
Groetjes van jullie enthousiaste leiding,
-
Akela, Baloe, Chil, Mang, Jacala, Kaa en Ikki
-
Afmelden? Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. of telefonisch
Hallo Scouts,

Eindelijk, na tijden wachten gaat scouting weer beginnen. Zaterdag gaan we de foto's bekijken van het legendarische zomerkamp in Emmeloord. We beginnen om 14:00 uur. Jullie ouders zijn hartstikke welkom om te zien wat we allemaal gedaan hebben dit zomerkamp.
-
Het wordt tegelijkertijd de laatste opkomst voor de volgende scouts. Anaïs, Denni, Aron, Danique, Frederique, Esra en Melvin. Volgende week gaan jullie naar de explorers. Zaterdag moeten jullie helaas je patrouillelintje inleveren.
-
Tot zaterdag, 14:00 uur op de scoutszolder.
-
Groetjes,
jullie lieve scoutsleiding

Afmelden? Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. of telefonisch
Hallo Explorers,

Hopelijk hebben jullie lekker genoten van de zomervakantie! Wij zijn in ieder geval benieuwd naar alle verhalen en zijn weer helemaal klaar voor het nieuwe scoutingseizoen. Aankomende week hebben we op vrijdag opkomst van 20.00 tot 22.00 uur. We gaan dan lekker nagenieten van ons o zo geweldige zomerkamp! We hebben wat mooie foto’s en filmpjes om onze avond te vullen en daarnaast gaan we ook nog afscheid nemen van een aantal explorers maar ook van Marloes! Dus we maken er weer een mooie avond van. Ook ouders zijn natuurlijk uitgenodigd dus we hopen jullie in grote getalen te zien.
Daarna nog een stukje info. De week erna (zaterdag de 21ste) zal de opkomst niet doorgaan i.v.m. een evenement voor de begeleiding.
PS. Als het goed is doet de scouting app het tijdelijk niet. Ze zijn bezig met een verbetering hiervoor. Dus check goed de seinlamp voor de opkomsten.
Groetjes de explorerbegeleiding

Afmelden? Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. of telefonisch