Nico Steenbeekgroep IJsselstein

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home Seinlamp 9 juli 2019

9 juli 2019

E-mailadres Afdrukken PDF


Nummer: 27 Jaargang: 35 Datum: 9 juli 2019
Nico Steenbeek Groep
Panoven 10 3401 RA IJsselstein
Postbus 347 3400 AH IJsselstein
Tel.: (030)6876722
Website: https://nsgscouting.nl
Twitter: @NicoSteenbeekgr

Lotencommissie

Dag allemaal,

We naderen het einde van de lotenactie. We hebben met zijn allen al 835 loten verkocht! Super! Zaterdag zijn insignes uitgedeeld aan wie zijn boekjes heeft ingeleverd en het benodigde aantal punten heeft behaald.

Er zijn nog 22 boekjes in omloop. Lever deze zaterdag in bij je speltak leiding. Ook als je niet alle loten hebt weten te verkopen. Als je geen opkomst meer hebt, breng het even langs, er zijn genoeg mensen om je boekje en je geld aan te pakken.
Als je er recht op hebt kun je met een beetje geluk ook een insigne meenemen!

Volgende week publiceren we een lijstje van de leden die nog een boekje thuis hebben.

Groetjes van de lotencommissie

Hallo Bevers,

Afgelopen week hadden we ons zomerkamp, hopelijk hebben jullie het allemaal leuk gehad. We hebben geen opkomst meer voor de zomervakantie. Mocht je nog spullen missen of gevonden hebben die niet van jouw zijn stuur dan een berichtje naar de leiding.
.
Hopelijk zien we jullie allemaal weer na de zomervakantie.
.
Groetjes,
De leiding
Afmelden? Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. of telefonisch
Hallo Khaniwarahorde,

Aanomende week is de laatste opkomst van het seizoen en gaan we picknicken! Neem allemaal wat lekker mee om met elkaar te delen. De opkomst is daarom ook van 10.00 tot 13.00 zodat we lekker om 12.00 kunnen luchen en daarvoor spelletjes kunnen doen! Tot dan!
Groetjes,
Mysa, Hathi, Oe, Martijn en Rama
Afmelden? Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. of telefonisch
Hallo Sioniehorde,

Wat een leuke opkomst hadden we afgelopen zaterdag weer zeg! Helaas was het alweer de laatste van dit seizoen. Voor de kinderen die mee gaan op kamp knallen we nog even een zomerkamp erin over 2 weken. Wij hebben daar in elk geval heel veel zin in! Voor de kinderen die niet meegaan, zien we jullie in het nieuwe seizoen. Houdt zeker allemaal de seinlamp in de gaten, want hier kunnen nog bijzonderheden langs komen. In ieder geval gaan wij ons voorbereiden op een superleuke zoka.
Zaterdag is dus geen opkomst!
-
Groetjes van jullie leiding,
-
Jacala, Baloe, Chil, Kaa, Mang, Akela en Ikki

Afmelden? Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. of telefonisch
Hallo Scouts,

Dat was de laatste opkomst van dit seizoen alweer.
Voor de PL’s en APL’s is het helpen inpakken zaterdag van 10 tot 12.
De rest van de scouts zien we volgende week vrijdag.
Houd de seinlamp volgende week goed in de gaten voor de laatste informatie.
Groetjes de leidinks.

Afmelden? Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. of telefonisch
Hallo Explorers,

Afgelopen weekend hebben we geoefend tijdens de foto workshop hoe we de beste foto kunnen maken. Onthoud alle tips en gebruik ze straks op zomerkamp om daar ook je mooiste foto's te kunnen maken!
En ja het is bijna zover, nog minder dan 2 weken en dan zijn we op weg naar Tsjechië.
We hebben besloten een avondje eerder aan het kamp te beginnen op de boerderij. Vrijdagavond 19 juli verwachten we jullie om 20u op de boerderij met al je spullen. De paklijst hebben jullie per mail ontvangen. We gaan dan de aanhanger inladen en daarna blijven we met elkaar slapen op de boerderij. Zaterdagochtend gaan we namelijk heel vroeg weg!
Verder moeten we natuurlijk wel zorgen dat alle spullen meegaan en zijn uitgezocht. Zoals elk jaar doen we dit tijdens de laatste opkomst van het jaar. Dus aankomende vrijdag gaan we de laatste voorbereidingen treffen voor het kamp. We beginnen zoals gewoonlijk om 20u. Zorg dat je er op tijd bent. Kom allemaal, want alleen dan kunnen we ervoor zorgen dat we goed op kamp gaan!
Groetjes van Kim, Loe, Roy en Marloes

Afmelden? Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. of telefonisch