Nico Steenbeekgroep IJsselstein

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home Seinlamp 2 juli 2019

2 juli 2019

E-mailadres Afdrukken PDF


Nummer: 26 Jaargang: 35 Datum: 2 juli 2019
Nico Steenbeek Groep
Panoven 10 3401 RA IJsselstein
Postbus 347 3400 AH IJsselstein
Tel.: (030)6876722
Website: https://nsgscouting.nl
Twitter: @NicoSteenbeekgr

Lotencommissie

Dag allemaal,
We naderen het einde van de lotenactie. We hebben met zijn allen al 724 loten verkocht! Super!
Er zijn wel nog een hoop boekjes in de omloop. Deze moeten zo snel mogelijk ingeleverd worden bij je speltak leiding. Dus heb jij nog een boekje thuis liggen neem hem zaterdag mee naar de boerderij. Zelfs als je nog niet alle loten hebt weten te verkopen.
Zaterdag zullen we ook de eerste verkopers insignes gaan uitdelen. Tot dan!
Groetjes van de lotencommissie

Hallo Bevers,

Afgelopen zaterdag was de laatste opkomst van dit seizoen. Aankomende vrijdag is het al weer tijd voor het kamp we verzamelen om 19.00 uur op de boerderij en zondag is het kamp tussen 11-12 uur afgelopen. Wat we gaan doen is nog een geheimpje, maar hopelijk hebben we jullie er allemaal zin in. Op woensdag of donderdag zal er nog een mail komen met de paklijst en de laatste informatie.

De kinderen die niet bij het kamp aanwezig wensen wij vast een prettige vakantie.

PS. Mocht je nog een lotenboekje hebben neem hem dan mee naar het kamp, mocht je nog een boekje hebben en je komt niet naar het kamp stuur dan een berichtje naar de leiding dan kunnen er afspraken gemaakt worden wanneer die ingeleverd kunnen worden.

Groetjes de leiding


Afmelden? Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. of telefonisch
Hallo Khaniwarahorde,
Afgelopen zaterdag hebben we een hoop plezier gehad met al dat water! Aankomende zaterdag gaan we weer allemaal leuke dingen doen natuurlijk! De ouders hebben een mail gehad met een uitnodiging voor een informatie bijeenkomst over het zomerkamp deze is zaterdag om 10.00 en zal 15 tot 30 minuten duren. Volgende week zaterdag gaan we zoals altijd, de week voor het zomerkamp, weer gezellg met zijn allen picknicken. Iedereen neemt dan wat te eten mee wat we met elkaar kunnen delen, de opkomst duurt daarom ook van 10.00 tot 13.00 volgende week op 13 juli. Aankomende zaterdag is gewoon van 10.00 tot 12.00. Tot dan!
Groetjes,
Mysa, Oe, Hathi, Martijn en Rama
Afmelden? Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. of telefonisch
Hallo Sioniehorde,

Wat een pret was het afgelopen zaterdag op het water, we hebben flink genoten op het vlot.
Aankomende zaterdag is het alweer de laatste opkomst van het jaar voor het zomerkamp! Dat betekend dus dat we nog een laatste keer van 14:00 tot 16:00 opkomst hebben.
Voor de kinderen die meegaan op zomerkamp zullen ze verder nog informatie krijgen volgende week over de Seinlamp, houdt deze dus goed in de gaten!
Zaterdag zijn ook de ouders die hier behoefte aan hebben welkom van 14:00 om even praktische informatie te ontvangen over zomerkamp. Wellicht is het ook handig voor de ouders van kinderen die niet mee gaan!
Hopelijk zien we zoveel mogelijk van jullie zaterdag weer.
-
PS: Vergeet je uniform niet ;)
-
Groetjes van jullie leiding,
Akela, Jacala, Baloe, Chil, Kaa, Mang en Ikki
-
-
Afmelden? Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. of telefonisch
Hallo lieve Scouts,

Afgelopen keer hebben we de knopen voor een laatste keer geoefend op een hele toffe manier. Jullie hebben gewoon twee vlotten gemaakt die dreven! Wat hebben we een lol gehad op de IJssel.
Deze week is alweer de laatste opkomst van dit seizoen. We gaan het seizoen leuk afsluiten. Dus kom allemaal voor twee uur op de zolder, zodat we op tijd kunnen openen in compleet uniform. Vergeet ook niet jullie lotenboekje als je die nog hebt, dit is de laatste week om hem in te leveren.
Volgende week hebben we geen opkomst in verband met klaarzetten spullen voor zomerkamp. De APLs en PLs mogen meehelpen van 10 tot 12.
Tot zaterdag!
Groetjes,
Jullie lieve leiding

Afmelden? Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. of telefonisch
Hallo Explorers,

Afgelopen zaterdag zijn we bezig geweest met de laatste tenten en met vlotten. En wat was het een heerlijk weer zeg!
Aankomende zaterdag hebben we een fotoworkshop. Omdat we op het evenement fotogein hebben geholpen komt er iemand van de vereniging bij ons lang om ons tips en trucs te geven hoe we het beste een mooie foto kunnen maken. Weer eens wat anders dan een normale scoutingopkomst. Om dit te kunnen doen is het nodig dat iedereen zijn mobiel of een camera (waar diegene goed mee kan omgaan) mee heeft. Dit is namelijk nodig om die foto's mee te maken! We zien jullie allemaal zaterdag van 13.00 tot 16.00 uur.

Mocht je het toestemmingsformulier buitenland nog niet aan ons hebben gemaild of gegeven, doe dit dan ook zo snel mogelijk.
Vergeet ook niet jullie lotenboekjes in te leveren.

- zat 6 juli | fotoworkshop
- vrij 12 juli | voorbereiden ZoKa 19 ( spullen klaar zetten + spellen)
- 20 juli tot en met 27 juli | ZoKa Tjechie

Groetjes van Loe, Marloes, Roy en Kim

Afmelden? Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. of telefonisch

Afgelopen zaterdag was de laatste opkomst van dit seizoen. Aankomende vrijdag is het al weer tijd voor het kamp we verzamelen om 19.00 uur op de boerderij en zondag is het kamp tussen 11-12 uur afgelopen. Wat we gaan doen is nog een geheimpje, maar hopelijke hebben we jullie er allemaal zin in. Op woensdag of donderdag zal er nog een mail komen met de paklijst en de laatste informatie.

.

De kinderen die niet bij het kamp aanwezig wensen wij vast een prettige vakantie.

.

Groetjes de leiding